POP BANG

Gebze POP BANG Yazılım İçin 0531 588 89 20 Arayınız

POP BANG

 

Gaz kelebeğini kaldırdığımızda egzoz  borusundan egzoz patlaması ve alev atmasına pop bang denir. ECU yeniden programlanarak yapılan bu işlem son günlerde son derece popülerdir.

POP BANG’in performans avantajı yoktur. Bu sadece ses çıkması için yapılır. Gecikme sistemleri toplamak için benzer bir alanda çalıştığında, gerçekten aşırı kurulumlar teorik olarak turboşarjlı bir motordaki hafif bir gecikme önleyici sistem gibi çalışabilir ve turbonuzu yüksek hızda tutmanıza yardımcı olabilir. Ama gerçekte patlamalar ve gümbürtüler genellikle gazı bıraktıktan birkaç saniye sonra olur ve bu tamamen ses için yapılır.

POP BANG YAZILIMI HERHANGI BIR MOTORA UYGULANABILIR MI?

POP BANG yazılımı herhangi bir motora uygulanmaz. Teorik olarak, herhangi bir benzinli motora uygulama yapılabilir fakat bazı benzinli araçlarda patlamalar çok yüksek sesli çıkmayınca çokta tercih edilmiyor.

 

POP BANG Güvenlimi Motora Zarar Verir mi?

Bu konunun açık ara en tartışmalı kısmıdır ve cevap bazen evet olsa da, ECU yazılımını ne yaptığını iyi bilen biri tarafından yapılmış olması koşuluyla, herhangi bir sorunda yol açması pek olası değildir.

İLETİŞİM

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım...
İletişim Bilgileri
Adres

Gebze / Tatlıkuyu Mah. 1313/3 Sok. No:15/b

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09:00-19:00
  • Cumartesi 09:00-17:00
  • Pazar Kapalı
WhatsApp Icon